SZYBKA AKUMULACJA ETEREUM MA MIEJSCE, GDY CENA ODZYSKUJE 400 DOLARÓW

  • Ethereum przeszło silny rajd do 406 dolarów, co oznacza wzrost o 8% w ciągu ostatnich 24 godzin.
  • ETH ma tendencję wzrostową, ponieważ wydaje się, że wśród inwestorów Ethereum występuje tendencja do akumulacji.
  • Według nowych danych, w ciągu ostatnich 24 godzin z Binance’u usunięto 250.000 ETH, co stanowi 10% udziałów w giełdzie.

SILNA AKUMULACJA ETEREUM, KTÓRA MA MIEJSCE: DANE

Ethereum przeżyło mocny rajd w ciągu ostatniego dnia na tyłach wiadomości dotyczących ETH2 i Serenity. ETH obecnie handluje za 406 dolarów, co oznacza wzrost o około 8% tylko w ciągu ostatnich 24 godzin. Moneta ma teraz lepsze wyniki niż Bitcoin, który również przeszedł gwałtowny wzrost w ciągu ostatniego dnia.

ETH przesunął się w górę, ponieważ wydaje się, że wśród inwestorów Ethereum występuje tendencja do akumulacji.

Analityk krypto-aktywów podzielił się poniższymi danymi w związku z wyższym ruchem ETH, zauważając, że akumulacja odbywa się zgodnie z trendami na łańcuchu. W ciągu ostatnich 24 godzin z Binance’u usunięto 250,000 ETH, co stanowi 10% udziałów w giełdzie.

Niektórzy uważają, że jest to wynik zwolnienia kontraktu depozytowego ETH2. Może to spowodować napływ akumulacji Ethereum, ponieważ inwestorzy chcą akumulować ETH, aby uzyskać zyski dzięki tej modernizacji łańcucha blokowego.

ETH2 wprowadza do systemu Ethereum mechanizm konsensusu Proof of Stake. Nagradza on tych, którzy stawiają swoje monety, pod warunkiem, że prawidłowo zatwierdzą bloki w łańcuchu.

„258 tys. $ETH odeszło z Binance’a w ciągu ostatnich 24 godzin. Prawie 10% tego, co Binance miał w swoich portfelach. Zróbmy z tego kolejne 10%. Sprzedajmy boczny kryzys płynności w ciągu kilku miesięcy. Gdzie dostaniesz Eth, skoro wszystko jest zamknięte w inteligentnych umowach i DeFi? Myślisz naprzód?“

WSPIERANY PRZEZ ADOPCJĘ

ETH jest dodatkowo wspierana przez przyjęcie instytucjonalne. Po pierwsze, australijski bank rezerwowy ogłosił niedawno, że będzie korzystał z technologii Ethereum w swoim CBDC.

„Bank Rezerwowy ogłosił dziś, że współpracuje z Commonwealth Bank, National Australia Bank, Perpetual and ConsenSys Software, firmą technologiczną z łańcuchem blokowym, w sprawie wspólnego projektu mającego na celu zbadanie potencjalnego wykorzystania i skutków wprowadzenia hurtowej formy cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC) z wykorzystaniem technologii księgi rozproszonej (DLT)… Projekt będzie obejmował opracowanie „proof-of-concept“ (POC) dla emisji tokenowej formy CBDC, która może być wykorzystywana przez uczestników rynku hurtowego do finansowania, rozliczenia i spłaty tokenowej pożyczki konsorcjalnej na platformie DLT opartej na Ethereum. ”

Przewodniczący CFTC Heath Tarbert powiedział ostatnio, że popiera Ethereum, nazywając łańcuch blokowy innowacyjnym i ekscytującym.